0 0

0

Фільтр

Електричний бойлер- водогрійних пристрій в системі постачання гарячої води. Нагрівання води здійснюється за допомогою електричного нагрівального елемента-Тена, у внутрішньому баку водонагрівача. Корпус водонагрівача виготовляється, в основному, з пофарбованої порошковою емаллю оцинкованої сталі. Внутрішній бак виготовляється з емальованої оцинкованої сталі, або зі сталі покритої склокерамікою.

ТЕН може бути, як «мокрим» - тобто стикаються з водою, так і «сухим» - розміщеним в спеціальній колбі, без контакту з водою. Управління бойлером здійснюється за допомогою електромеханічного терморегулятора, або цифрового регулятора, у більш дорогих моделей. Теплоізоляція, між зовнішнім корпусом і баком, виконується з пенополиуритана, щільність і якість якого варіюється у різних моделей в залежності від цінового сегмента.

Бойлер непрямого нагрева- водогрійних пристрій, нагрів води в якому здійснюється за допомогою змійовика з проходять по ньому теплоносія контуру опалення котла, геліосистеми, або центрального опалення. Конструкція його подібна до електричними, за винятком нагрівального елементу.

Бойлери гібридного типу використовують як ТЕНи, так і змійовики непрямого нагріву. Завдяки своїй конструкції, дозволяють економити електроенергію. Так як, використовують електроенергію тільки для доведення вже теплої води нагрітої змійовиком, до потрібної Вам температури. Конструкція його так само схожа з електричними, за винятком нагрівального елементу. 


Показано від 1 до 15 з 35 (всього сторінок: 3)