0 0

0

Фільтр

Труби Поліпропіленові (ППР) давно і надовго увійшли в життя людини. Після того як був винайдений сополимер третьої групи званий PP-r, або ППР, стала можливим практично повна заміна металевих труб на пластикові.

Що ми отримали в замін:

Відсутність корозії;

Простоту монтажу;

Термін експлуатації до 50ти років і більше;

 екологічність;

Можливість монтажу систем з конфігурацією не можливим в сталевих трубах.


Поліпропіленові труби ППР, широко використовуються в сучасному будівництві. Їх застосовують в інженерних системах житлових будинків і виробничих будівель для гарячого і холодного водопостачання, опалення, кондиціонування, пристрої басейнів і резервуарів.


Переваги труб з поліпропілену:

-зниження теплопровідність труб,

-відсутність «запотівання» при подачі холодної води,

-стійкість до хімічних речовин і корозії,

-відсутність флори для появи бактерій,

-кіслородонепроніцаемость і компенсація теплового розширення у армованих ППР труб

-перешкоджає для вапняних відкладень завдяки гладкій внутрішній поверхні;

-зменшенням витрата теплоносія внаслідок збільшення товщини стінок,

-Збереження кольору і форми ППР труби і фітингів протягом всього терміну служби.


Труби ППР поділяються на два класу-армовані алюмінієм, або файбер (скловолокном) і неармовані.


Відповідно армовані поліпропіленові труби застосовуються при влаштуванні систем опалення та гарячого водопостачання. Так як мають дуже мале лінійне розширення і не вимагають пристрою компенсаторів.


Труби поліпропіленові неармовані застосовуються в системах холодних і гарячих водопроводів з установкою компенсаторів розширення.

Поліпропіленові труби з'єднуються між собою за допомогою поліпропіленових фітингів, методом контактної теплового зварювання або з використанням комбінованих фітингів з латунними різьбовими вставками, для з'єднання з сантехнічними приладами.

Для з'єднання труб поліпропіленових з класичними сталевими трубопроводами і арматурою, виробляються фітинги ППР із заставними деталями з латунного сплаву покритого нікелем, або матовим хромом.

Завдяки простоті монтажу і дешевизні, поліпропіленові труби дозволяють виробляти монтаж практично самостійно, що здобуло величезну популярність серед населення.

Підгонка труб здійснюється за допомогою спеціальних ножиць.


Купуючи поліпропіленові труби, Ви можете бути впевнені в надійності і довговічності матеріалу, завдяки фізичним і хімічним властивостям ppr труб.


На ринку України представлені багато виробників поліпропіленових труб і фітингів ППР з Європи, Азії та України такі як Forse Plast, Alfa Plast, STR, Kalde, Wavin Ekoplastic, Rosma, Ital, Firat, EVCI Plastic і багато інших.


Показано від 1 до 15 з 168 (всього сторінок: 12)